Regulamin KLIK

Hej Kochane! Dziś krótki post, który ma na celu jedynie przybliżyć Wam co możecie wygrać w Konkursie, który pomyślałam, że zorganizuję. Przyznam szczerze, że pomysł Rozdania/Konkursu by podziękować Wam za to, że ze mną jesteście kiełkował we mnie już jakiś czas temu. Pierwotnie to właśnie ten Box miał być konkursowy KLIK.
Został jednak przeznaczony, a właściwie jego koszt, na zbiórkę dla Rodziny mojej Przyjaciółki. Miał być jeden a wyszły dwa! Dlaczego? Box został kupiony właściwie w 30 sekund, nie dopilnowałam by informację dać również na Facebook'a ;d i musiałam 'dorobić' kolejny : )
Może i lepiej się stało, bo dzięki temu nagrody w dzisiejszym Konkursie są aż 3. Tak mi przykro, że nie mogę obdarować Wszystkich! ale mam nadzieję, że chociaż będziecie się dobrze bawić : )

Przy wyborze kosmetyków kierowałam się tym co ostatnio widzę na Instagramie czyli szał na punkcie scrunchie : ) Nie powiem - sama przepadłam, chociaż pozostawałam obojętna bardzo długo. Gumki-kabelki mi wystarczały w zupełności... aż nie założyłam swojej pierwszej scrunchie jeszcze w czasie Akcji #włosmamoc.
Od tego momentu wypatruję nowości i czekam aż pojawią się na stronie dosłownie w tej samej minucie, kiedy 'wchodzą' na stronę ;d
Tak więc kierując się Waszymi 'potrzebami' postawiłam na gumki 'wzorzyste', ponieważ wiem, że głównie takie są w kręgu Waszych zainteresowań.
To właśnie one są gwoździem programu. Dwa zestawy posiadają zarówno wcierkę do skóry głowy jak i serum na końcówki, jeden jest odmienny - szampon w kostce oraz olej z ogórecznika do olejowania włosów np.
Dodatkowo jeden zestaw (wart najwięcej) ma również 'w sobie' moją ulubioną odżywkę Athyllis.
Jest skromnie, ale na chwilę obecną to właśnie moje możliwości : ) Nie chciałam już dłużej zwlekać! : )

Najpierw gumeczki w powiększeniu by łatwiej Wam było wybrać jaki zestaw Wam się marzy:


Zestaw pierwszy:

* scrunchie w paseczki
* odżywka Anthyllis
* wcierka Nowa Kosmetyka
* NaturalMe Serum na końcówkiZestaw drugi:

* miętowa scrunchie
* szampon w kostce Nowa Kosmetyka
* olej z ogórecznika Manufaktura NaturaZestaw trzeci:

* scrunchie w groszki
* serum na końcówki NaturalMe
* wcierka Nowa KosmetykaPowodzenia! I wrzucam Wam link do posta pod którym trwa Konkurs: https://www.instagram.com/p/CEZpAp0B_vQ/

PS. Regulamin ze strony https://www.wildrocks.pl : )

Brak komentarzy: