Edit na 27.03.2024 r - Brak możliwości zakupu Konsultacji.

Rezerwacja konsultacji na kwiecień - nabór
(ostatnia szansa na zakup Konsultacji, ponieważ już ich nie będzie). Z Ankietą po zakupie Konstulacji odzywam się pod koniec marca 2024 (bardzo proszę doczytajcie uważnie tą informację). Nie martwcie się zatem brakiem odzewu po zakupie Konsultacji.Czas oczekiwania na Rozpiskę trwa do 9 dni roboczych : ) (po otrzymaniu odpowiedzi do Ankiety)

Konsultacje ponownie dostępne! Tutaj garść informacji, które będą przydatne przed zdecydowaniem się na zakup. Jeśli więc borykasz się z wiecznie przesuszonymi włosami, nieustannie rozdwajającymi się końcówkami a czesanie zajmuje Ci lekko ponad pół godziny bądź po prostu chcesz się upewnić czy droga, którą obrałaś w pielęgnacji jest słuszna to konsultacje są dla Ciebie ; )
Specjalizuję się w Naturalnej Pielęgnacji Włosów. Przykładowe przemiany możecie zobaczyć tutaj:Zachęcam również do obejrzenia produktów do włosów powstałych przy współpracy ze mną. Olejki Aylunola dostępne są na https://bialykotel.pl/aylunola-pro/
Jak wyglądają Konsultacje Indywidualne/Szkolenie Włosowe?

Po zakupie Konsultacji (dane do przelewu będą wypisane poniżej), uprzejmie proszę Cię o wysłanie maila na kontakt@aylunola.pl, że Konsultacje zostały zakupione (w tytule przelewu wpisujesz swoje imię i nazwisko jak również 'SZKOLENIE ONLINE'). 
Po otrzymaniu pieniędzy kontaktuję się mailowo (na maila z którego została wysłana informacja o zakupie konsultacji) przesyłając Ankietę Włosową dzięki, której poznaję Twoje włosy. Pytam o Twoją dotychczasową pielęgnację, jaki masz problem z włosami oraz co chciałabyś uzyskać. Proszę również o zdjęcia bym mogła zobaczyć jak prezentują się włosy. Dodatkowo pytam o budżet w którym mam się zmieścić wybierając kosmetyki - nie wybieram nic poza określoną kwotę.

Na podstawie Ankiety opracowuję rozpiskę (plik tekstowy), która zawiera plan i przepisy/rady dostosowane pod Twój typ włosa.
Jeśli kosmetyki, które używasz uznam za odpowiednie w Twojej pielęgnacji ułożę rozpiskę wraz z ich wykorzystaniem. Zaproponuję również perełki odkrywane na przestrzeni lat, które spisują się świetnie na każdym typie włosa.

W kontakcie pozostaję przez 30 dni. W tym czasie masz czas na przetestowanie moich propozycji i ewentualne zapytania związane z zaproponowaną pielęgnacją być może coś będzie wymagać korekty ; ). Krótko mówiąc pozostaję do Twojej dyspozycji. Proszę pamiętać, że praca nad włosami by odnotować efekty trwa. Kiedy włosy wymagają więcej, są po prostu w gorszym stanie nie zregeneruje ich jedno mycie : )

Chcę również dodać, że nie jestem lekarzem - nie mam takich kompetencji by pomagać w poważniejszych chorobach skóry głowyJaki jest koszt konsultacji?


199 zł koszt Konsultacji w przypadku których pozostaję w kontakcie 30 dni.

399 zł koszt Konsultacji-Karnetu w przypadku których pozostaję w kontakcie 3 miesiące.

99 zł koszt Konsultacji bez możliwości kontaktu - otrzymujecie moje sugestie oraz rozpisany krok po kroku Plan Pielęgnacji, ale jest to jednorazowa Konsultacja bez możliwości zadawania pytań.
Jeśli macie jakieś pytania zawrzyjcie je w odpowiedziach do przesłanej uprzednio Ankiety.

Ceny uwzględniają już 23% VAT


Na jaki numer konta i dane mam wysłać przelew?Tytuł przelewu: Szkolenie Online Twoje imię i nazwisko


Kwota: 199 zł, 399 zł bądź 99 zł

Proszę o przemyślany zakup, ponieważ nie istnieje możliwość anulowania Konsultacji. Po zakupie można odezwać się w dowolnym terminie (jednak maksymalnie do 3 miesięcy od zakupu).

Brak komentarzy: