Pomyślałam, że czas wrócić do Włosowych Metamorfoz na żywo : ) Jeśli wolałybyście skorzystać z wersji Konsultacji On Line, to oczywiście ona (jak zawsze!) jest możliwa, więcej informacji tutaj:

https://www.aylunola.pl/p/konsultacje-indywidualne-wosowe.html

Podczas takiego spotkania przedstawiam Wam Plan Pielęgnacji Waszych włosów (po zakupie Metamorfozy wyślę Ankietę - bym mogła upewnić się co do Waszych oczekiwań), rozwieję Waszą każdą wątpliwość dotyczącą włosów przy ciasteczku i pysznej kawce : ) 
Oczywiście najważniejszym punktem naszego spotkania jest Włosowa Metamorfoza... czyli zabieg przeprowadzony przeze mnie na Waszych włosach mający na celu ich odżywienie. Zabieg dobieram indywidualnie by uzyskać jak najlepsze efekty. Będziemy bazować na kosmetykach dopasowanych pod Wasze włosy - te które sprawdzą się najlepiej. 

Przyjmuję w domowej atmosferze i proszę się przygotować, że czasem spotkania ze mną ciągną się przez 6-7 godzin ;d Nie wynika to z faktu, że Metamorfoza trwa w nieskończoność, ale zwykle z Dziewczynami świetnie nam się spędza czas ; ) Niemniej jednak warto zarezerwować sobie około 4 godzin - działam na naturalnych kosmetykach i zabiegach, które potrzebują czasu by zadziałać. Przyjmuję w Sosnowcu (obok Katowic).

Aktualnie można rezerwować termin po 17 czerwca 2022 r. Termin do ustalenia już mailowo.

Prowadzę firmę. Poniżej dane wraz z numerem konta.

Odbiorca:

SOPHIECZERYMOJA ALEKSANDRA MACHA

NIP 6443520316

Firmowy numer konta do wpłaty:

14 1050 1360 1000 0092 3273 6372
ING Bank Śląski S.A.

bądź szybsza płatność przez BLIK na numer telefonu:
510 483 636


Tytuł przelewu: Usługa fryzjerska Twoje imię i nazwisko


Kwota: 350 zł 299 zł (promocja)

Po zakupie Metamorfozy, uprzejmie proszę Cię o wysłanie maila na wspolpraca@aylunola.pl, że Metamorfoza została zakupiona (w tytule przelewu wpisujesz swoje imię i nazwisko jak również 'Usługa Fryzjerska'). 

Jako dowód zakupu wystawiam Fakturę VAT.


Moje przykładowe efekty pielęgnacji przeprowadzonych na żywo (czyli efekt 'jednego mycia'):


Brak komentarzy: